Teczki reklamowe i firmowe - Producent Standy reklamowe

Display'e

Display firmowy
Display firmowy
Display'e to reklama, którą wyróżnia bogate wzornictwo, kształt i format. Produkcja standów przestrzennych odbywa się z wykorzystaniem indywidualnych wykrojników oraz wysokiej jakości tektury falistej lub kartonu. Ich zaletą jest możliwość rozłożenia na płasko, co ułatwi transport i przechowywanie.

Jako producent standów przestrzennych jesteśmy w stanie nadać im dowolny kształt – od najprostszych figur geometrycznych, po złożone wzory będące odzwierciedleniem rzeczywistych przedmiotów. Wykorzystując standy przestrzenne mamy możliwość zaprezentowania produktu na każdym z czterech boków. Dzięki temu reklama dotrze do większej liczby odbiorców.

Reklama w formie standów przestrzennych
Reklama w formie standów przestrzennych
Popularnym rodzajem standów przestrzennych są display'e – kartonowe regały reklamowe, wyróżniające się kształtem i kolorem na tle tradycyjnych regałów metalowych czy drewnianych. Do dyspozycji klienta oddajemy wiele typów wykrojników, a dla bardziej wymagających firm przygotowujemy standy o indywidualnym kształcie.

Wszystkie nasze standy reklamowe wykonujemy z najwyższej jakości surowców, niezależnie od tego czy są to małe boxy na cukierki, nabiurkowe ekspozytory firmowe, standy półkowe czy regały reklamowe. Na współpracę z nami zdecydowało się tysiące firm z kraju i zagranicy, co jest najlepszą rekomendacją dla naszych produktów.

więcej realizacji

© Grupa MILO. Wykonanie: strony internetowe słupsk