STANDY LAMA - Nowoczesne standy reklamowe

Dlaczego warto wykorzystać standy planszowe w kampanii reklamowej?

Współcześnie kładzie się coraz większy nacisk na masową reklamę audiowizualną, często zapominając o tym, że jej skuteczność nie jest taka sama w odmiennych kampaniach. Warto więc dobierać środki odpowiednie do zamierzonych celów. Jeżeli chcemy przeprowadzić bezpieczną, a zarazem skuteczną kampanię, warto rozważyć standy planszowe.

Kiedy standy planszowe będą najskuteczniejsze?

Profesjonalnie przeprowadzona kampania reklamowa obejmuje także szczegółową analizę środków, które dadzą najlepsze efekty w konkretnych warunkach. Wspomniane powyżej standy reklamowe są najlepszym sposobem na wypromowanie produktu w różnego rodzaju salonach, czy to kosmetycznych, czy ze sprzętem elektronicznym. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że dostarczają informacji w sposób neutralny i nieinwazyjny. Nie jest to uciążliwe rozdawanie ulotek, a bardziej wykorzystanie przestrzeni do zainteresowania potencjalnych klientów. Standy planszowe najczęściej umieszcza się niedaleko stoisk z danym produktem lub na bramkach, gdzie nie tylko nie zajmują dodatkowego miejsca, lecz także organizują przestrzeń salonu.

Dużo zależy od wyglądu standów, dlatego warto poświecić więcej czasu na dopasowanie stylu i kolorystyki standu do konkretnego produktu. Możliwość dodania szuflad na przykład ulotki, czy darmowe próbki, sprawia, że jest to wyjątkowo atrakcyjna forma reklamy zarówno dla oddanych wielbicieli danej marki, jak i dla osób, które mają z nią kontakt po raz pierwszy.