Teczki reklamowe i firmowe - Producent Standy reklamowe

Standy eliptyczne

Standy z nadrukiem w pełnym kolorze
Standy z nadrukiem w pełnym kolorze
Producent standów eliptycznych musi zwracać szczególną uwagę na jakość wykonywanego nadruku. Z tego powodu ściśle kontrolujemy proces produkcyjny oraz regularnie szkolimy naszą kadrę pracowniczą, by stale rozwijać ofertę standów reklamowych oraz nadążać za zmieniającymi się trendami. Oferujemy wiele typów standów z nadrukiem, o dowolnym kształcie i rozmiarze, zarówno płaskich jak i 3D.

Standy eliptyczne mogą pełnić funkcję reklamową, informacyjną lub stojaka na ulotki i próbki produktów. Display'e mają przewagę nad tradycyjnym regałem reklamowym w postaci dużo mniejszej wagi oraz całkowicie dowolnej formy. Daje to nieograniczone możliwości wykorzystania standów reklamowych przy każdej okazji, miejscu lub wydarzeniu.

Producent standów z nadrukiem
Producent standów z nadrukiem
Cechą charakterystyczną standów z nadrukiem jest szybki system składania. Ułatwia to zarówno transport, jak i montaż czy przechowywanie reklamy. Standy eliptyczne można wyposażyć w dodatkowe kieszenie na ulotki, broszury lub wizytówki oraz uszlachetnić je folią matową lub błyszczącą.

Wśród produkowanych przez nas standów reklamowych znajdują się małe ekspozytory reklamowe oraz duże plansze o wysokości niemal 2 metrów. Dzięki temu możemy dostosować je do wymagań klienta, zwracając uwagę na miejsce, w którym będą eksponowane. Nasze standy reklamowe można spotkać na półkach, biurkach, targach branżowych, wydarzeniach kulturalnych i w firmach z całego świata.

więcej realizacji

© Grupa MILO. Wykonanie: strony internetowe słupsk