Teczki reklamowe i firmowe - Producent Standy reklamowe

Standy reklamowe

Standy planszowe o dowolnej formie
Standy planszowe o dowolnej formie
Standy reklamowe w ciągu ostatnich lat zajęły jedną z czołowych pozycji wśród materiałów promocyjnych. Wykorzystywane przy niemal każdej okazji, pozwalają w niezwykle interesujący sposób zaprezentować ofertę firmy, nowości produktowe czy kinowe hity. Jesteśmy producentem standów reklamowych różnego rodzaju – od najprostszych konstrukcji planszowych, poprzez standy typu, aż do złożonych brył przestrzennych i regałów reklamowych, tzw. display'e.

Projekt i produkcja standów reklamowych odbywa się przy ścisłej współpracy z klientem, od którego zależy wygląd i ostateczny kształt produktu. W naszej ofercie znaleźć można standy eliptyczne, których zaletą jest mobilność. Tego typu standy reklamowe umożliwiają szybki montaż oraz nie zabierają powierzchni magazynowej. Ich dodatkowym atutem jest możliwość reklamy produktu z obu stron.

Popularne standy reklamowe
Popularne standy reklamowe
Innym rodzajem produkowanych przez nas standów reklamowych są standy planszowe, wykonywane z wysokiej jakości tektury falistej lub litej. Najważniejszą cechą standów planszowych jest ich niepowtarzalny wygląd, który zawdzięczają indywidualnym wykrojnikom przygotowywanym na potrzeby każdego klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą standów reklamowych, stojaków na ulotki, potykaczy i wobblerów. Szeroka gama produktów pozwoli dostosować formę promocji do preferencji klienta. Standy reklamowe z pewnością przyciągną uwagę każdego, niezależnie od miejsca ekspozycji.

więcej realizacji

© Grupa MILO. Wykonanie: strony internetowe słupsk